Okna drewniane i drzwi drewniane

 

Nasza firma działa nieprzerwanie od ponad 100 lat. Dziś rodzinną firmą zarządza już trzecie z rzędu pokolenie i jest ona liderem stolarki budowlanej na kościańskim rynku. Specjalnością rodzinnego przedsiębiorstwa jest produkcja euro okien i drzwi z drewna klejonego. Naszym atutem jest profesjonalny montaż zakupionych u nas produktów.

 
listopad
08 '17

Rolety i żaluzje - konieczność w XIX wieku

Mirosław Wnuk

Mirosław Wnuk

XXI wiek jest dość specyficzny. W nocy zawsze za oknem znajduje się jakaś latarnia uliczna, której światło nie daje nam spać. Co więcej budynki są tak ciasno budowane, że ciekawskie oko sąsiada czy złodzieja zawsze może do nas zajrzeć. Dlatego też... Rolety i żaluzje - idealne rozwiazanie 
Warto zainwestować w rolety lub żaluzje!
One to doskonale zabezpieczą naszą prywatność, uchronią przed okiem wścibskich oraz zapewnią możliwość regulacji dopływu światła do wnętrza mieszkania. Nasz sklep Mikola gromadzi jedynie rolety i żaluzje najwyższej jakości, nie tylko praktyczne, lecz także spełniające funkcje dekoracyjne. Rolety - nowoczesne rozwiązanie Wiele osób decyduje się na zakup rolet. One doskonale chronią nie tylko przed światłem, lecz również przed pyłem oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a także hałasem. 
W naszej ofercie posiadamy rolety materiałowe - z różnych rodzajów materiałów i w wielu kolorach, rolety zewnętrzne oraz typu dzień - noc. Żaluzje do Twojego domu Żaluzje zaś stanowię nieco bardziej tradycyjne rozwiązanie. Ich zaletą jest doskonała regulacja światła, dlatego też idealnie sprawdzają się w wolno stojących domach, lecz nie tylko. Ponadto żaluzje pełnią role dekoracyjną. W ofercie posiadamy żaluzje klasyczne, drewniane i pionowe.
Moskitiery czyli dobry sposób na owady Warto jeszcze wspomnieć o moskitierach, które zamontowane w oknach doskonale chronią nas przed nieproszonymi gośćmi fruwającymi i bzyczącymi nam w mieszkaniu. Moskitiery znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się uniwersalnością oraz łatwym montażem, dzięki czemu doskonale pasują do każdego mieszkania!
Zobacz ofertę rolet: http://www.mikola.pl/rolety.html

dom
wnętrze
rolety
żaluzje
okna

frazy kluczowe: dom, wnętrze, rolety, żaluzje, okna


 

Warto zobaczyć

Dom, Dekoracja wnętrz, Ogród, Meble, Okna, Brodzik, Dobrej jakości tynki strukturalne

Piszą na tym blogu

Tobiasz Zachara, Mirosław Wnuk, Beata Glińska

Archiwum

Grudzień 2017, Listopad 2017, Wrzesień 2017, Sierpień 2017, Lipiec 2017, Maj 2017, Lipiec 2016, Styczeń 2016, Październik 2015, Wrzesień 2015, Sierpień 2015, Lipiec 2015