Okna drewniane i drzwi drewniane

 

Nasza firma działa nieprzerwanie od ponad 100 lat. Dziś rodzinną firmą zarządza już trzecie z rzędu pokolenie i jest ona liderem stolarki budowlanej na kościańskim rynku. Specjalnością rodzinnego przedsiębiorstwa jest produkcja euro okien i drzwi z drewna klejonego. Naszym atutem jest profesjonalny montaż zakupionych u nas produktów.

 
maj
16 '17

Robimy remont

Tobiasz Zachara

Tobiasz Zachara

Rynek nieruchomości dynamicznie się zmienia. Mieszkania tanieją, coraz łatwiej jest dostać kredyt na zakup nowego lokum. Młodzi ludzie coraz częściej decydują się za zakup swoich własnych czterech kątów. Nie chcą wynajmować mieszkań, wolą powoli spłacać kredyt hipoteczny.

Jeśli kupujemy lokal na rynku wtórnym, prędzej czy później musimy zmierzyć się z zagadnieniem takim jak remont w mieszkaniu. W zależności od jego stanu należy je przynajmniej odświeżyć. Przed przeprowadzką, gdy mieszkanie jest jeszcze puste, należy dokonać przynajmniej kosmetycznych poprawek. Konieczne jest odświeżenie ścian, pomalowanie ich na kolor taki jak lubimy. Warto sprawdzić stan podłogi i wymienić ją w razie potrzeb. Gdy umeblujemy mieszkanie, nie będzie już to takie proste.

Gdy jednak pokoje wymagają większego remontu, prawie każdy zadaje sobie pytanie - remontować samodzielnie czy zatrudnić fachowców? To trudne pytanie, a każde z rozwiązań ma swoje argumenty za i przeciw. Wiele osób chce samodzielne poprawić stan mieszkania, głównie ze względu na oszczędności. Faktycznie, samodzielnie przeprowadzony remont zaoszczędzi nam pieniędzy, ale co ze straconym czasem? Trzeba będzie wykorzystać urlop, a i tak zawsze wyjdzie coś, co przedłuży nam ten proces. Każdy chyba zdaje sobie sprawę z tego, jak przebiega wykończenie wnętrz, Jest to zadanie bardzo mozolne, trudne i męczące. Jeśli znamy dobrego fachowca, może lepiej zastanowić się i zatrudnić do tego typu zadań specjalistę. Zaoszczędzi nam to wielu nerwów, a przede wszystkim cenny czas. To od nas zależy czy remont w mieszkaniu będzie szybki i przyjemny, czy może zmieni się w traumatyczne przeżycie, które sprawi, że odechce nam się mieszkać w świeżo kupionym mieszkaniu.

dom
ogród
dekoracja wnętrz

frazy kluczowe: dom, ogród, dekoracja wnętrz


 

Warto zobaczyć

Dom, Dekoracja wnętrz, Ogród, Meble, Okna, Brodzik, Dobrej jakości tynki strukturalne

Piszą na tym blogu

Tobiasz Zachara, Mirosław Wnuk, Beata Glińska

Archiwum

Grudzień 2017, Listopad 2017, Wrzesień 2017, Sierpień 2017, Lipiec 2017, Maj 2017, Lipiec 2016, Styczeń 2016, Październik 2015, Wrzesień 2015, Sierpień 2015, Lipiec 2015