Okna drewniane i drzwi drewniane

 

Nasza firma działa nieprzerwanie od ponad 100 lat. Dziś rodzinną firmą zarządza już trzecie z rzędu pokolenie i jest ona liderem stolarki budowlanej na kościańskim rynku. Specjalnością rodzinnego przedsiębiorstwa jest produkcja euro okien i drzwi z drewna klejonego. Naszym atutem jest profesjonalny montaż zakupionych u nas produktów.

 
listopad
08 '17

Rolety i żaluzje - konieczność w XIX wieku

Rolety i żaluzje - konieczność w XIX wieku

(...) to doskonale zabezpieczą naszą prywatność, uchronią przed okiem wścibskich oraz zapewnią możliwość regulacji dopływu światła do wnętrza mieszkania. Nasz sklep Mikola gromadzi jedynie rolety i żaluzje najwyższej jakości, nie tylko praktyczne, lecz także spełniające funkcje dekoracyjne. Rolety - nowoczesne rozwiązanie Wiele osób (...)

Kategorie: dom, okna, rolety, wnętrze, żaluzje

 
sierpień
28 '17

Stylowe wnętrza

Stylowe wnętrza

(...) Wnętrze mieszkalne jest bardzo ważnym elementem, który wpływa bezpośrednio na nasz komfort i dobre samopoczucie, jakie odczuwamy przebywając w nim. Odpowiednie jego zaplanowanie może więc stać się czynnikiem pomocnym w całokształcie naszych działań aranżacyjnych. Pierwszym z etapów w tym zakresie jest bowiem stworzenie odpowiednio dopasowanego planu, który ułatwi nam dokonanie wszystkich wyborów w tym zarówno barw, przedmiotów, jak i mebli  oraz dekoracji.Odpowiednio dobrane i dopasowane elementy wnętrza (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, drzwi, okna