Okna drewniane i drzwi drewniane

 

Nasza firma działa nieprzerwanie od ponad 100 lat. Dziś rodzinną firmą zarządza już trzecie z rzędu pokolenie i jest ona liderem stolarki budowlanej na kościańskim rynku. Specjalnością rodzinnego przedsiębiorstwa jest produkcja euro okien i drzwi z drewna klejonego. Naszym atutem jest profesjonalny montaż zakupionych u nas produktów.

 
sierpień
06 '15

Meble jak nowe

Tobiasz Zachara

Tobiasz Zachara

Niejednokrotnie już kilka lat po zakupieniu mebli zdarza się, że ich wygląd przestaje satysfakcjonować użytkowników. Domownicy zazwyczaj wtedy zastanawiają się nad ich wymianą, co często nie jest konieczne, gdyż wystarczy zastosować kilka ciekawych trików, aby odnowić lub nawet zupełnie zmienić oblicze starych mebli. Do wyboru mamy nowe, ciekawe uchwyty meblowe zakupowane na sztuki, niekiedy wystarczy wymiana zawiasów, montaż zawiasów w drzwiach mebli jest stosunkowo prostą czynnością, z którą poradzi sobie każdy pan domu, a nierzadko i sama gospodyni.

Niejeden producent okuć meblowych ma do zaoferowania bogaty asortyment, w różnych stylach. Warto poszukiwać ciekawych detali, które przykują wzrok. Poza tym w sklepach meblarskich warto zaopatrzyć się w tak zwaną kredę (można nabyć także specjalne flamastry), która po delikatnym rozpuszczeniu wypełni ubytek w meblu - oczywiście kredę kupujemy w kolorze mebli, np. jeśli meble mamy olchowe, to i kostka (kreda) powinna być olchowa. Doświadczony sprzedawca z pewnością nam pomoże w jej wyborze. Jeśli korpusy i fronty nie są zagrzybione i ich stan szacujemy na dobry, a np. meble mają rysy warto zdecydować się na obklejanie - można wybrać z bogatej kolorystyki, ten zabieg z pewnością sprawi, że meble będą wyglądały jak z salonu, a jednocześnie nie dużo kosztuje.
Tańszym rozwiązaniem jest samodzielny zakup oklein (często spotykane w przypadku mebli kuchennych). Okleinę łatwo jest położyć na frontach, najważniejsze, by dobrze wyczyścić powierzchnię mebla wybraną do oklejania.

dom
ogród
dekoracja wnętrz

frazy kluczowe: dom, ogród, dekoracja wnętrz


 

Warto zobaczyć

Dom, Dekoracja wnętrz, Ogród, Meble, Okna, Brodzik, Dobrej jakości tynki strukturalne

Piszą na tym blogu

Tobiasz Zachara, Mirosław Wnuk, Beata Glińska

Archiwum

Grudzień 2017, Listopad 2017, Wrzesień 2017, Sierpień 2017, Lipiec 2017, Maj 2017, Lipiec 2016, Styczeń 2016, Październik 2015, Wrzesień 2015, Sierpień 2015, Lipiec 2015