Okna drewniane i drzwi drewniane

 

Nasza firma działa nieprzerwanie od ponad 100 lat. Dziś rodzinną firmą zarządza już trzecie z rzędu pokolenie i jest ona liderem stolarki budowlanej na kościańskim rynku. Specjalnością rodzinnego przedsiębiorstwa jest produkcja euro okien i drzwi z drewna klejonego. Naszym atutem jest profesjonalny montaż zakupionych u nas produktów.

 
sierpień
04 '15

Ile kosztuje projekt i założenie ogrodu?

Mirosław Wnuk

Mirosław Wnuk

Kosztorys projektowania ogrodu może mieć dużą rozpiętość, wszystko zależy tu od wielkości terenu do zagospodarowania, zakresu prac do wykonania oraz roślin, które należy zakupić do obsadzenia ogrodu. Załóżmy, że do zaprojektowania ogrodu wynajmiemy profesjonalną firmę, która zagwarantuje, że powierzchnia ogrodu będzie zagospodarowana w należyty sposób. Firmy tego typu projektują ogród w sposób optymalny, czyli uwzględniając jego funkcje np., rekreacyjne czy użytkowe.Projektowanie ogrodów jest pasją tej firmy, co poświadczają duże ilości zrealizowanych projektów. Każdy element ogrodu zostaje zaprojektowany w taki sposób, aby spełniał oczekiwania inwestora - potencjalnego klienta. Oferta firm, które oferują zakładanie ogrodów w swojej ofercie mają projekty koncepcyjne, wykonawcze jak również zagospodarowanie innych terenów zielonych. Oprócz tego po założeniu ogrodu firmy te oferują usługi pielęgnacyjne jak: opryski, nawożenie, cięcie roślin, aeracja i wertykulacja trawników jak i formowanie koron drzew. Zakładanie ogrodów nie jest zbyt prostą sprawą, dlatego tego przedsięwzięcia nie powinno podejmować się samodzielnie. Lepiej zlecić wykonanie tej usługi sprawdzonym firmom, które zajmują się projektowaniem ogrodów.

dom
ogród
dekoracja wnętrz

frazy kluczowe: dom, ogród, dekoracja wnętrz


 

Warto zobaczyć

Dom, Dekoracja wnętrz, Ogród, Meble, Okna, Brodzik, Dobrej jakości tynki strukturalne

Piszą na tym blogu

Tobiasz Zachara, Mirosław Wnuk, Beata Glińska

Archiwum

Grudzień 2017, Listopad 2017, Wrzesień 2017, Sierpień 2017, Lipiec 2017, Maj 2017, Lipiec 2016, Styczeń 2016, Październik 2015, Wrzesień 2015, Sierpień 2015, Lipiec 2015