Okna drewniane i drzwi drewniane

 

Nasza firma działa nieprzerwanie od ponad 100 lat. Dziś rodzinną firmą zarządza już trzecie z rzędu pokolenie i jest ona liderem stolarki budowlanej na kościańskim rynku. Specjalnością rodzinnego przedsiębiorstwa jest produkcja euro okien i drzwi z drewna klejonego. Naszym atutem jest profesjonalny montaż zakupionych u nas produktów.

 
listopad
08 '17

Rolety i żaluzje - konieczność w XIX wieku

Rolety i żaluzje - konieczność w XIX wieku

(...) XXI wiek jest dość specyficzny. W nocy zawsze za oknem znajduje się jakaś latarnia uliczna, której światło nie daje nam spać. Co więcej budynki są tak ciasno budowane, że ciekawskie oko sąsiada czy złodzieja zawsze może do nas zajrzeć. Dlatego też... Rolety i żaluzje - idealne rozwiazanie  Warto zainwestować w rolety lub żaluzje!One (...)

Kategorie: dom, okna, rolety, wnętrze, żaluzje

 
sierpień
28 '17

Stylowe wnętrza

Stylowe wnętrza

(...) wpływają bezpośrednio nie tylko na jego wizualność, ale również determinują funkcjonalność . Jednym z takich elementów pozornie nieistotnych, ale jednak odgrywających kluczową rolę w całokształcie naszego wnętrza mieszkalnego jest z całą pewnością kwestia rolet lub też żaluzji, w zależności od tego jaki rodzaj zasłon wybierzemy dla poszczególnych pomieszczeń.Istotnym czynnikiem są obie formy, a więc zarówno ta montowana wewnątrz, która chroni przede wszystkim przed wpadającymi przez okno, ostrymi (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, drzwi, okna

 
maj
16 '17

Robimy remont

Robimy remont

(...) Konieczne jest odświeżenie ścian, pomalowanie ich na kolor taki jak lubimy. Warto sprawdzić stan podłogi i wymienić ją w razie potrzeb. Gdy umeblujemy mieszkanie, nie będzie już to takie proste. Gdy jednak pokoje wymagają większego remontu, prawie każdy zadaje sobie pytanie - remontować samodzielnie czy zatrudnić fachowców? To trudne pytanie, a każde z rozwiązań ma swoje argumenty za i przeciw. Wiele osób chce samodzielne poprawić stan mieszkania, głównie ze względu na oszczędności. Faktycznie, samodzielnie przeprowadzony remont zaoszczędzi nam pieniędzy, ale co ze (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród

 
lipiec
20 '16

Sklepy i meble dla dzieci - Toruń

Sklepy i meble dla dzieci - Toruń

(...) stosowanych rozwiązań jest bardzo wiele. Jedynym ograniczeniem w możliwościach, które daje nam zaprojektowanie i umeblowanie wnętrza pokoju dziecka jest budżet.rekomendowane przez nas sklepy z meblami dziecięcymi:Salon mebli Flexa - Toruń Broniewskiego 6 · +48 662 095 924Otwarte do 17:00Każda z tych firm pozwala na indywidualne dopasowanie wystroju wnętrza oraz mebli z zależności od płci dziecka, wieku, a nawet takich czynników jak zainteresowania dzieci na każdym z (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród

 
styczeń
03 '16

Urządzamy funkcjonalną kuchnię

Urządzamy funkcjonalną kuchnię

(...) poprzebywać z najbliższymi. Nie bez powodu kuchnia nazywana jest sercem każdego domu. Urządzając kuchnie zastanawiamy się głównie nad tym, jakie meble do kuchni będą najlepsze. Producenci oferują nam dziś bardzo szeroki wybór mebli kuchennych. Możemy wybierać gotowe komplety mebli albo stworzyć kuchnie na miarę swoich (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, kuchnia, meble, ogród, wnętrza

 
październik
27 '15

Piękne okna na świat

Piękne okna na świat

(...) udekorować okna? Przede wszystkim, należy sobie uświadomić, że okna można udekorować od wewnątrz i od zewnątrz. Wewnętrznie, dekoracją mogą być piękne i pięknie upięte firany i zasłony. Dodają one wnętrzom przytulności, łagodności, dają poczucie komfortu i rodzinnego ciepła. Inna dekoracja, to mogą być rolety czy żaluzje, które są znacznie bardziej nowoczesne, pasują do bardziej współczesnych wnętrz, co nie oznacza wcale, że są zimne, chłodne i nieprzytulne. Z zewnątrz okno mogą zdobić na przykład okiennice drewniane. Bardziej to się oczywiście sprawdzi w przypadku (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród

 
wrzesień
12 '15

Kupujemy kosz z wikliny

Kupujemy kosz z wikliny

(...) szczęście spokojnie znajdziemy takie produkty w wielu sklepach. Z pewnością nie chcemy jednak wydawać na nie zbyt dużej ilości pieniędzy. W końcu kto to widział, żeby płacić ponad sto złotych za koszyk na zakupy. Dlatego musimy przejrzeć tylko korzystne oferty, które pomogą nam trochę zaoszczędzić. Odpowiedzmy sobie na pytanie, gdzie kupić tani kosz z wikliny. W końcu takie produkty są oferowane przez wiele sklepów. Jednak nie wchodźmy nawet do tych dużych marketów. One często zawyżają ceny pewnych produktów. Zamiast tego odwiedźmy raczej mniej znane markety. To w nich (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród

 
sierpień
11 '15

Schody granitowe - wady i zalety

Schody granitowe - wady i zalety

(...) zarysowanie. Wadą schodów granitowych jest na pewno fakt, iż nie do każdego wnętrza pasują. Można w sieci (np. na zaklad-kamieniarski.com/schody) też poczytać co jeszcze ciekawego da się zrobić z granitu.Są stylowe, eleganckie i wielu osobom też niekoniecznie się to podoba, ponieważ raczej nie nadadzą domowi przytulności i ciepłego klimatu. Ponadto są bardzo śliskie, zarówno gdy zamontowane są wewnątrz (przykrycie ich chodnikiem nie zawsze rozwiązuje problem, zresztą nie o to przecież chodzi, by wybierać piękne schody, a potem je przykrywać), jak i na zewnątrz - jeśli odpowiednio nie (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród

 
sierpień
06 '15

Meble jak nowe

Meble jak nowe

(...) każdy pan domu, a nierzadko i sama gospodyni. Niejeden producent okuć meblowych ma do zaoferowania bogaty asortyment, w różnych stylach. Warto poszukiwać ciekawych detali, które przykują wzrok. Poza tym w sklepach meblarskich warto zaopatrzyć się w tak zwaną kredę (można nabyć także specjalne flamastry), która po delikatnym rozpuszczeniu wypełni ubytek w meblu - oczywiście kredę kupujemy w kolorze mebli, np. jeśli meble mamy olchowe, to i kostka (kreda) powinna być olchowa. Doświadczony sprzedawca z pewnością (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród

 
sierpień
04 '15

Ile kosztuje projekt i założenie ogrodu?

Ile kosztuje projekt i założenie ogrodu?

(...) czyli uwzględniając jego funkcje np., rekreacyjne czy użytkowe.Projektowanie ogrodów jest pasją tej firmy, co poświadczają duże ilości zrealizowanych projektów. Każdy element ogrodu zostaje zaprojektowany w taki sposób, aby spełniał oczekiwania inwestora - potencjalnego klienta. Oferta firm, które oferują Zakładanie ogrodów w swojej ofercie mają projekty koncepcyjne, wykonawcze jak również zagospodarowanie (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród

 
lipiec
20 '15

Taras zadaszony

Taras zadaszony

(...) do tego celu kogoś, kto profesjonalnie zajmuje się takimi rzeczami, jak projektowanie ogrodu przydomowego. Pozwoli to na uzyskanie pięknego efektu. Można znaleźć firmę, która kompleksowo świadczy usługi związane z ogrodem koło domu. Taka firma jest w stanie zaoferować nam tak projektowanie ogrodu przydomowego, jak również wykonać dach nad tarasem. Z całą pewnością taka profesjonalna zabudowa tarasu da znacznie ciekawszy i piękniejszy efekt, niż gdybyśmy ją wykonali samemu. Poza tym wykonanie tych wszystkich elementów przez jedną firmą sprawia, że są one dobrane kolorystycznie i stylowo względem siebie. Tworzy to (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród

 
lipiec
19 '15

Recepta na piękny i zadbany ogród

Recepta na piękny i zadbany ogród

(...) chcielibyśmy zaprojektować swój ogród z marzeń, zwróćmy się najlepiej do specjalistów z tej dziedziny. Taka rozmowa na pewno zainspiruje nas do dalszego działania.Na terenie Polski istnieją firmy, których główną specjalizacją jest ogrodnictwo. Ich pracownicy z pewnością pomogą nam w przygotowaniu szczegółowego projektu oraz wizualizacji tej przestrzeni. Podpowiedzą, jak ją najlepiej urządzić - aby była zarówno gustowna, jak i funkcjonalna. W trakcie tworzenia tego projektu uwzględnić można oczywiście miejsce na stylowe meble ogrodowe, oczka wodne oraz niezbędne (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród